7 Березня 2023

WeCan Forum у Вільнюсі

У зв’язку з тим, що українське суспільство вже понад року потерпає від кривавої війни, а агресор масово знищує інфраструктуру, залишаючи людей без необхідних речей для виживання, – ми розуміємо, що Україна і її народ має відроджуватись і долати всі випробування на своєму шляху. Але, як буде відновлюватись українське суспільство та інфраструктура, міста, освітня галузь – все це залежить від правильно вибраного вектору розвитку.

Так як Україна – країна пострадянського простору, одними із найближчих по духу і історії до неї є країни Балтії, а саме Литва, яка вже пройшла випробування у своєму становленні і змогла перебудуватись на європейський лад.

Наша команда вирішила провести форум WeCan у Вільнюсі для того, щоб підняти питання відновлення України, розвитку освітньої та перебудови радянської інфраструктури разом з одним із кращих друзів нашої країни – республікою Литва.

Наша задача – знайти правильний вектор розвитку, заручитись підтримкою фахових спеціалістів, перейняти досвід у побудові міського простору та налагодити контакти для подальшої довгострокової співпраці.
post img
post img
post img
post img
post img