Доставка та оплата

Шановні друзі та добровольці! Ми раді вітати вас на сторінці “Умови доставки та оплати” нашої волонтерської організації, яка збирає кошти на допомогу Україні. Наша мета – залучати фінансову допомогу та передавати її тим, хто цього потребує найбільше.

Щоб зробити пожертву, ви можете використовувати наступні способи оплати:

1. Переказ коштів за банківськими реквізитами з призначенням платежу “Благодійний внесок на діяльність”. Реквізити для переказу:

Найменування організації: ГО ВР СПIЛЬНА МЕТА
Код отримувача: 39962322
Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA453052990000026009014911480
Валюта: UAH

2. Обрати будь-яку з існуючих кампаній на головній сторінці сайту. Ви можете долучитися до конкретної акції, яка відповідає вашим цінностям, вказавши суму пожертви та спосіб оплати.

Ми гарантуємо, що ваші кошти будуть використані згідно з обраним напрямком. Наша команда передає допомогу з рук в руки або доставляє її за допомогою кур’єрської служби “Нова пошта”. Таким чином, ми забезпечуємо швидку та безпечну доставку допомоги до місця призначення.

В той же час, якщо збір коштів закритий або неактуальний, благодійник, що здійснює пожертвування на адресу конкретного проекту, дає згоду на їх перерозподіл/використання в інших проектах. Сума пожертвування не підлягає поверненню.

Ваші благодійні внески є надзвичайно важливими для нас, адже саме завдяки вашій підтримці ми можемо продовжувати допомагати людям, яким це потрібно. Дякуємо вам за вашу щедрість та небайдужість!