10 Квітня 2023

Поїздка до Черкащини

24 березня відбулась поїздка членів нашої команди до Черкащини. За два дні вдалось досягти низки цілей, які були поставлені напередодні.

Першого дня відбулась зустріч членів нашої команди Artem Kasparian та Даниил Багирьянц з головою Черкаської ОВА Ігорем Табурцем.

Ознайомились з планами регіону щодо розвитку реабілітаційного напрямку для військових та цивільних, вивчили вже наявні напрацювання у цій сфері, обговорили можливості побудови сучасного відновлювального центру для ветеранів. Разом з нами були присутні професійні лікарі із США у сфері реабілітації. Дуже важливо розвивати саме цей напрямок медичної допомоги, адже Черкащина на сьогоднішній день є одним з центрів медичного та психічного відновлення українців. На цьому досягнення першого дня не завершились: наші друзі доставили мобільні УЗД-апарати для польових шпиталів.

Другого дня візиту до Черкащини разом з друзями із фонду Bird of Light Ukraine провели передачу 16 тонн гуманітарного вантажу для регіону, в тому числі ВПО, які мешкають в Черкаській області. Вантаж склали продукти харчування, серед яких і продукти швидкого приготування.

Дякуємо всім, хто зробив можливими ці кілька днів плідної співпраці задля кращого майбутнього.
post img
post img
post img
post img
post img
post img
post img
post img