7 Березня 2023

Пластик рятує життя!

Проект Місто Майбутнього протягом останніх 9 місяців реалізовував проект «Пластик рятує життя». Еко-ініціатива полягала у тому, щоб зібрати максимальну кількість пластику типу HDPE (кришечки від пластикових пляшок), здати цей пластик на переробку та за отримані кошти придбати реанімобіль для військових.
За час проекту було зібрано 11 тонн пластику – приблизно 5 500 000 штук кришечок. У проекті взяли участь більше 50 населених пунктів з усієї України.
Реанімобіль був придбаний та доставлений в Україну з-за кордону. 21.01.2023 відбулася його презентація в Одесі. Сьогодні вказаний автомобіль вже прямує до військової частини, яка виконує свої бойові завдання на Бахмутському напрямку.
Спонсором придбання вказаного автомобіля стали екологічно свідомі українці, які збирали пластикові кришечки та відправляли їх на досортування в Одесу.
Проект «Пластик рятує життя» підтримала також Одеська обласна військова адміністрація, яка укомплектувала реанімобіль необхідними медичними препаратами.
Зазначимо, що в день презентації реанімобіля 21 січня проводився також Екомаршрут – одесити приносили вторинну сировину на певні локації, де її збирали активісти проекту. Кошти від реалізації вторинної сировини спрямовані на доукомплектування реанімобіля. Крім того, багато людей також передавали гуманітарну допомогу нашим захисникам.
В день заходу на першій локації Екомаршруту були присутніми журналісти з 4 міських телеканалів – Перший міський, 7 канал, ГРАД та Суспільне. Одеса, а також журналісти телеканалу СТБ, які відзняли сюжет для єдиного телемарафону.
Зазначимо, що проект «Пластик рятує життя» триває!
post img
post img
post img
post img
post img