6 Січня 2023

Звіт волонтерської роботи за листопад-грудень.

Волонтерська робота силами членів команди та друзів нашої ГО “Спільна Мета” не зупиняється з настанням холодів!

Активність та результативність нашої допомоги підвищуємо щоденно, визначаючи головні та актуальні потреби, які ми можемо задовольнити як для військових, так і цивільних.

Зимовий сезон ми починаємо з такими результатами:

☑Завдяки учаснику ГО “Спільна Мета” Даніілу Багірянц ми змогли заручитися допомогою друзів в Німеччині, та отримати цінний вантаж нового одягу для дітей та дорослих. Вантаж у вигляді “600 коробок” був доставлений до Одеси.

☑Триває плідна робота проекту “Данко”. Загальними зусиллями було створено та передано військовим 1568 окопних свічок, сплетено 10 плащів, зв’язано півсотні шкарпеток. Отримано 450 кг. гум.вантажу від одеситки з м. Потсдам, з Італії – 400 кг. та передано на фронти безліч ковдр, подушок.

☑Придбано та передано квадрокоптер для бійців третьої роти 5 механізованого батальйону 67 ОМБР ДУК.

❕Придбано та передано ще кілька авто військовим:

☑Легкову автівку Mitsubishi 53 бригаді, 1-му стрілецькому батальйону, що зараз працюють у напрямку Бахмуту;
☑Mitsubishi Pajero для наших друзів з 126 бригади ЗСУ;
☑Для батальйону «Цунамі» доставили з Румунії Chrysler Voyager та подарунок від друзів з Литви – позашляховик Mitsubishi.

☑Окрім цього, регулярно закуповуємо та передаємо ліхтарики, рації та одяг для військових у багатьох напрямках бойових дій.

☑Також закрито декілька важливих грошових зборів, а саме на паливо для доставки авто з Румунії, на генератор для військових. Допомогли друзям-кіномитцям Дмитру Костюминському та Риті Бурковській зібрати кошти на ремонт авто військовим.

Долучайтесь до допомоги Україні разом з нами на нашому сайті spilnameta.com

Разом до перемоги!

post img
post img
post img
post img
post img
post img
post img