7 Липня 2023

ДОПОМАГАЄМО ВІДБУДОВУВАТИ СЕЛА КОСТРОМКУ ТА БІЛОГІРКУ ( ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ)

На Херсонщині села, які дуже постраждали від окупації та бомбардувань.

Проект полягає у допомозі двом селам Херсонщини: Костромка та Білогірка, які були на лінії фронту та окуповані російськими військами з 24 лютого 2022 року по 4 жовтня 2022 року. Після того, як росіяни залишили територію, вони замінували будинки та поля та закидували авіабомбами Костромку та Білогірку.

Мешканці почали повертатися до Костромки та Білогірки навесні 2023 року. Вони планують відбудовувати свої будинки та села, і ми, команда ГО «Волонтерський рух Спільна мета», хочемо їм допомогти. Поки що ми працюємо лише з тими мешканцями, які повернулися до своїх сіл і потребують допомоги у частковій відбудові своїх будинків.

Ми бачимо дивовижну енергію в мешканцях цих сел та любов до своєї землі. Віримо, що з нашою допомогою жителі матимуть шанс відбудувати свої будинки та села та продовжувати жити на рідній землі. 

В селах та навколо них поля з чорноземом, де селяни вирощують зернові, кукурудзу, овочі, ячмінь, кавуни та інші культури. На даний момент поля заміновані росіянами, але МНС України працює над розмінуванням полів.  Для Костромки та Білогірки вже зробили нову лінію електропередач.

До настання холодів восені 2023 року плануємо забезпечити кожен будинок, який потребує допомоги: шифером, вікнами та дверями.

У Костромці є 17 будинків, які потребують забезпечення будматеріалами. Шифер – 1434, вікон – 96, дверей – 20.

Ми зрозуміли, що знайти всю суму фінансування в один момент складно, тому отримавши 7800 ЄВРО від Більгійської приватної компанії  HazelHeartwood, та донорів, які робили донати: HazelHeartwood, Rotary Club, Bacardi Martini, Belpaire, та інших

Ми вирішили почати з надання шиферу для Костромки в першу чергу для будинків з дітьми та людьми похилого віку. За кошти, отримані від Бельгійських донорів , ми можемо забезпечити шифером 8 будинків.

У Білогірці є 10 будинків, які потребують забезпечення будівельними матеріалами. Шифер – 1140, вікон – 54, дверей – 32.

Кількість будинків може зрости, якщо в село повернеться більше людей. У цьому випадку ми плануємо знайти додаткове фінансування, щоб це покрити.

 

post img
post img
post img
post img
post img