10 Березня 2023

Дайджест волонтерської діяльності січень-лютий 2023

Початок року в волонтерській діяльності нашої організації вдався плідним на події. До вашої уваги звіт щодо наших досягнень за період січень-лютий.

Сумісними силами координатора “Спільної Мети” Віталія Карпенко, фондів “Обійми” та “k41community.fund”, підприємця Івана Шевченка, волонтерів Чарльза Палмера та Дмитра Голубцова до Слов’янська діставлено 2 тони гум. допомоги.

В рамках проекту «Пластик рятує життя» придбано реанімобіль. Еко-ініціатива полягала у зборі та переробці максимальної кількості пластику типу HDPE (переважно кришечки від пляшок) і на виручені кошти придбати автівку.

Проведено форум WeCan у Вільнюсі на тему відновлення України, розвитку освітньої та перебудови радянської інфраструктури. Учасниками заходу була низка українських та литовських діячів та політиків, серед яких Петро Бешта – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Литовській Республіці, Кароліс Земаітіс – віце-міністр економіки та інновацій Литовської республіки, Олексій Кулеба – заступник Керівника Офісу Президента України, Міндаугас Пакалніс – головний міський архітектор муніципалітету Вільнюса та інші.

В Одесі, в Дитячому реабілітаційному центрі ім. Б. Літвака за участі ОДАБА та художників Одеси протягом лютого проходила благодійна виставка-аукціон, кошти з якої пішли на допомогу військовим з Батальйону спецпризначення НПУ «Цунамі».

Передано до лав ЗСУ низку важливих приладів: декілька тепловізорів, пару генераторів, кілька зарядних станцій EcoFlow, кілька десятків рацій, індивідуальні грілки та обігрівачі.

Завершено декілька кампаній по збору коштів на нашому сайті spilnameta.com:
– на паливо для транспортних потреб;
– на рації для мед. добровольчого батальйону “Госпітальєри”;
– на тепловізор для 6 аеромобільної роти 2 батальйону в/ч А2120.

Все це стало можливим завдяки безупинній участі та допомозі кожного з нас. Не зупиняємось на досягнутому, разом до перемоги!
post img
post img
post img
post img
post img
post img
post img