30 Квітня 2023

Вражаючі результати офісу в Одесі

Протягом квітня в нашому одеському волонтерському офісі відбулось чимало результативних подій, націлених на допомогу цивільним та військовим.
Цього місяця було охоплено багато напрямків бойових дій і передано хлопцям як на “нуль” так і на тилові позиції допомогу у вигляді продуктів харчування, предметів побутової необхідності та електроніки. Не обійшлося і без генератора, водонагрівного бойлера та інших електроприладів.

Навіть, здавалося б, такі банальні речі, як посуд, каструлі, ємності для води були вкрай необхідні бійцям регулярно. Тому що задля вдалого виконання бойових задач необхідно мати добре організований, налаштований та укомплектований польовий побут. Найсильніше зараз це відчувається на Бахмутському напрямку, де переміщення та активні бойові дії лишають солдатів без необхідних, навіть дуже простих речей дуже швидко. І завдяки зусиллям волонтерів офісу та небайдужих людей вдалось закрити потреби в короткі строки.

Сотні кілограмів харчування, десятки одиниць одягу та взуття, медикаменти – все це незчисленними обсягами вдалось за квітень передавати до лав ЗСУ.
Окрім цього, волонтерки встигають плести маскувальні плащі (“кікімори”). Довготривала, кропітка робота займає багато сил, але результат її неоціненний. Адже від вирішення питання якісних та наявних в потрібних обсягах маскувальних засобів залежать життя хлопців.

І, звісно, жодна відправка не проходить без листівок та малюнків зі словами підтримки. Листи, малюнки, картки надходять не лише від українців, а й з-за кордону разом з допомогою.

Вже зараз втілюються в життя плани офісу на кінець весни та початок літа, а саме нарощування обсягів і результативності допомоги, та прискорення нашої загальної мети – перемоги.
post img
post img
post img
post img
post img