4 Травня 2023

Волонтерський дайджест за березень-квітень

Весняний етап волонтерської діяльності в самому розпалі. Враховуючи нові потреби продовжуємо і надалі виконувати поступаючі запити на допомогу.
✅️Протягом минулих двох місяців нам вдалось доставити низку необхідних приладів для бійців на різних напрямках.
Серед виконаних потреб:
✔️Генератор для хлопців, що працюють на Вугледарському напрямку;
✔️Для 126 одеської бригади ТРО ми надали сплетені нашими волонтерами маскувальні плащі та халати, засоби індивідуального догляду, інструменти, продукти харчування. Для автомобілів бригади: ремонтні прилади, запасні частини, портативні пускові пристрої, засоби догляду. Виконали грошовий збір на ремонт однієї з автівок;
✔️ Для в/ч 4060 було передано партію індивідуальних грілок;
✔️ Для бійців Зведена Тактична Група “Адам”/ “Adam” tactical group надіслано павербанки та тепловізор;
✔️Для прикордонних військ доставлено партію електронних приладів.
✅️Зусиллями волонтерів одеського офісу та небайдужих українців регулярно відбувається постачання одягу, продуктів харчування, індивідуальних засобів догляду, речей для польового побуту, сплетених самостійно маскувальних плащів для бійців багатьох напрямів.
✅️Завдяки партнерству з компанією Нова пошта доставка всіх зазначених вантажів на передову та для цивільних відбувається значно швидше та зручніше.
✅️За безпосередньої участі членів нашої команди Artem Kasparian та Даниил Багирьянц відбулась поїздка до Черкащини, результатом якої стала зустріч з головою Черкаської ОВА Ігорем Табурцем та професійними лікарями із США у сфері реабілітації, передано мобільні УЗД-апарати для польових шпиталів, за участі фонду Bird of Light Ukraine передано 16 тонн гум.допомоги.
✅️Розпочали новий віртуальний розпродаж-аукціон “Сила мистецтва” завдяки сприянню наших волонтерів та митців Одеси. Кошти, виручені з розпродажу, йдуть на підтримку ЗСУ. Роботи різних стилів та жанрів.
✅️У співтоваристві з Safe&Sound Ukraine завершено збір на засоби захищеного зв’язку для Медичний Добровольчий Батальйон Госпітальєри. Кінцева сума – 851 260 грн.
Все це стало можливим завдяки безупинній участі та допомозі кожного з нас. Не зупиняємось на досягнутому, разом до перемоги!
post img
post img
post img
post img
post img
post img
post img
post img